System ERP dla firm - Comarch XL demo

Szukasz systemu klasy ERP dla swojego przedsiębiorstwa i chcesz przetestować demo Comarch XL?

Proces instalacji systemu Comarch ERP XL wymaga pewnej wiedzy i umiejętności gdyż jest dość skomplikowany. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami. Przeprowadzimy proces instalacji demo Comarch XL oraz zaprezentujemy jego możliwości. W celu umówienia instalacji Comarch XL demo lub prezentacji tego systemu prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższy formularz lub kontakt telefoniczny.

Zamów demo Comarch XL

Selected Value: 0
Określ firm podając ilość pracowników
Selected Value: 0
Ile osób będzie docelowo korzystało z systemu

Dodatkowe informacje o demo Comarch XL

Chcesz wiedzieć więcej na temat demo Comarch XL – jednego z najbardziej popularnych systemów klasy ERP w Polsce?

Pomożemy wam uruchomić i przetestować ten duży system informatyczny. Podstawowa konfiguracja i instalacja wcale nie należą do najprostszych dlatego demo Comarch XL nie jest ogólnodostępne do pobrania. Prawidłowe wdrożenie warto zostawić doświadczonym konsultantom tak by potem Comarch XL demo móc przekształcić w pełnoprawne licencje z tymi samymi ustawieniami. To istotne aby nie utracić postępów przeprowadzonej konfiguracji wdrożeniowegj.

Uruchomimy wszystkie wymagane przez was moduły. Począwszy od podstawowego fakturowania oraz prowadzenia magazynu po zaawansowane procesy logistyczne. Księgowość oraz moduł płac i kadr Comarch ERP Optima, który w Comarch XL pełni rolę modułu płacowo-kadrowego. Znany z rynku biur rachunkowych oraz firm obsługujących procesy kadrowo-płacowe dla największych firm w Polsce.

Co jeszcze możesz przetestować w wersji demonstracyjnej?

Możemy uruchomić wszystkie wybrane przez Ciebie moduły, a także inne dodatkowe, które są w pełni zintegrowane z systemem Comarch ERP XL. Należą do nich np. Business Intelligence czy Comarch HRM. Dodatkowo system posiada również możliwość sprawnego zarządzania obiegiem dokumentów poprzez rozwiązanie Comarch DMS. To jednak nie wszystko. System Comarch XL posiada także moduły do zarządzania gospodarką magazynową i produkcją, które również można sprawdzić.

Poznajcie pełnię możliwości tego bardzo rozbudowanego systemu informatycznego. Jak nazwa wskazuje jest to system służący do zarządzania całością procesów w przedsiębiorstwie oraz wszystkimi jego zasobami (ERP). To sprawia, że jego uruchomienie i prawidłowa konfiguracja wymaga sporej wprawy i doświadczenia. W tym momencie (2020 rok) na tym systemie pracuje już ponad 5000 małych, średnich i dużych firm. W większości są to firmy zatrudniające powyżej 250 osób. Z systemu Comarch ERP XL najczęściej korzysta więcej niż 10 osób. Standardowe instalacje to około 15-30 użytkowników w różnych działach. Bazowa funkcjonalność to nie wszystko co otrzymacie od tego innowacyjnego systemu. W przypadku firm handlowych bardzo dobrze sprawdzają się aplikacje mobilne dla magazynierów oraz przedstawicieli handlowych. Dodatkowo można również wyposażyć swój dział serwisantów w aplikacje mobilne.

mobile sprzedaż
mobilny magazynier comarch

Podsumowanie

Jak widzicie system Comarch ERP posiada bardzo duże możliwości oraz wiele współpracujących aplikacji, które można wykorzystać w swoim biznesie. Dzięki takim innowacyjnym systemom informatycznym, polskie firmy mogą znacząco poprawiać swoją efektywność oraz rentowność. W ostatnich latach coraz więcej polskich przedsiębiorców decydowała się właśnie na wdrożenie Comarch XL w swojej firmie.

Najczęściej po to rozwiązanie sięgają firmy zatrudniające powyżej 50 pracowników. Często są to firmy produkcyjne oraz dystrybucyjne. Najczęściej system ten użytkuje nie mniej niż 10-15 użytkowników. Wynika to po prostu z tego, że to rozwiązanie jest na prawdę bardzo rozbudowane i “duże”.

Dziś na rynku polskim pracuje ponad 5000 firm. Jeśli zainteresował was ten system możecie również zobaczyć cennik Comarch ERP XL na dedykowanej podstronie. Jednak w celu dokładnego określenia budżetu potrzebnego na zakup licencji oraz wdrożenia najlepiej skontaktujcie się z nami!